Naše reference a realizace

 

Přehled projektů kam byly dodávány naše dilatační profily.

Dodávame dilatační profily pro obchodní centra, administrativní budovy, průmyslové objekty, hotely, sportovní centra a obytné komplexy. Kromě samotné dodávky dilatačních profilů nabízíme i projektové a konzultační služby.

AquaPalace Praha-Čestlice

AquaPalace Praha Čestlice je jeden z největších akvaparků ve střední Evropě a zároveň největší vodní svět v České Republice. Proto jsme byli potěšeni, že jsme byli jeho vedením osloveni a požádáni o navržení dilatací a dohledem nad jejich montáží v rámci rekonstrukce Aquaparku.

Dodávali jsme:
Vodotěsné profily HD103
Stěnové a stropní profily SD103

Green Park v Benešově

Greenpark je jedinečné místo s moderními obchody, zábavou pro děti i cvičením pro dospělé v centru Benešova, jen 30 km od Prahy. Moderní prostory vyžadují mimo jiné moderní řešení dilatací. Podíleli jsme se návrhem a dodávkou podlahových akonstrukčních dilatací.

Dodávali jsme:
Standardní profily ST103
Standardní profily ST104
Standardní profily ST107

Prodejny Billa

Návrh a dodávka podlahových dilatací v prodejnách Billa. V realizaci některých prodejen, jsme dodávali i keramickou dlažbu.

Dodávali jsme
Standardní profily ST131

Prodejny Kaufland

Návrh a dodávka podlahových dilatací v prodejnách Kaufland. V rámci některých realizací prodejen Kaufland, jsme dodávali i keramickou dlažbu a stavební chemii.

Dodávali jsme:
Standardní profily DFP – Šípová dilatace do betonu

Budova národního muzea

Cílem rekonstrukce boli zachránit významnou národní kulturní památku a proměnit ji v moderní muzejní prostor. Za tímto účelem jsme se jako subdodavatelé podíleli na rekonstrukci, dodávkou podlahových dilatací.

Dodávali jsme:
Vodotěsné profily HD123

Krytý bazén v Domažlicích

Rekonstrukce krytého plaveckého bazénu v Domažlicích. Podíleli jsme se návrhem a dodávkou podlahových a konstrukčních dilatací.

Dodávali jsme:
Standardní profily EKSN – Dilatační lišta pod obklad