O nás

Výjimečně spolehlivý poskytovatel řešení dilatací

O naší společnosti

Společnost ACARA Praha je česká společnost působící na trhu dilatačních profilů od roku 2000. Naši inženýři navrhují a vytvářejí dilatační profily pro širokou škálu objektů - obchodní centra, administrativní budovy, průmyslové objekty, hotely, sportovní centra a obytné komplexy. Kromě samotné dodávky dilatačních profilů nabízíme i projektové a konzultační služby.

Náš úkol

Každý rok realizujeme projekty pro celou řadu objektů. Za 10 let práce v našem portfoliu více než 100 úspěšně realizovaných projektů různého rozsahu a složitosti.

Naším úkolem je včasná a kvalitní výroba profilů pro dilatační spáry s využitím nejnovějších technologií a surovin od předních společností Evropě, jakož i poskytování služeb pro jejich výběr a design, s přihlédnutím k vlastnostem každého objektu.

Dilatační profily

Dilatační profily jsou nedílnou součástí stavebnictví, rozdělují napětí a zajišťují stabilitu a trvanlivost stavební konstrukce. Proto je nutné zvolit spolehlivou, zodpovědnou společnost, prověřenou časem.

Nezastavujeme se u toho, co bylo dosaženo, a neustále zlepšujeme naši výrobu a služby, které jsou poskytovány kvalifikovanými odborníky, neustále studujeme potřeby naši zákazníků a zaujímáme vedoucí pozice v této oblasti.

Vysoká kvalita

Jsme hrdí na kvalitu, bezchybnost a trvanlivost našich výrobků. Pro výrobu použitých surovin od předních společností v Evropě. Každá fáze výroby je řízena nezávislými odborníky oddělení technické kontroly.

Spolehlivost

Plníme své závazky a máme vysokou míru udržitelnosti. Vybavení našich výrobních oblastí moderním kovozpracujícím zařízením nám umožňuje vyrábět profily pro dilatační spáry různé složitosti.

Včasné doručení

Nabízíme minimální výrobní čas a přesné termíny.

Služby
Technická
podpora

Ve všech fázích vyjednávání
až po instalaci

Objednat
Výběr podle parametrů

Výběr požadované velikosti našich profilů na základě výpočtů

Objednat
Návrh a projektování

Výkresy a projektová dokumentace

Objednat
Zakázková výroba

Vývoj nových typů profilů pro konkrétní projekty a technické podmínky

Objednat